Víte, že… peněz není nikdy dost!

Související příspěvky

Do schránky mi opět dorazil měsíčník Naše město. Posledně jsem se tam snažil dát informaci o možnosti sledování přenosů a videozáznamů ze zastupitelstva. Neuspěl jsem, protože prý video zastupitelstvo neschválilo, takže proto se nic takového nebude prezentovat. Technicky a technologicky totiž video ze zasedání pořizovat nejde. To pravil jeden moudrý muž, toho času městský historik Fikejz.

V lednovém čísle jsem ale narazil na zajímavost v rubrice Víte, že… Pan Tauer si tam dělá krásné PR na svou nově zrekonstruovanou prodejnu elektro. Což o to, kdyby se jednalo o klasickou placenou inzerci. Jenže tady to zavání reklamou zadarmo v měsíčníku, který vydává radnice z daní všech občanů.

viteze_tauer

 

Mrknul jsem do volebního programu SPMS a hele co tam je:

spms-volbyletak

Souhlasím s panem Tauerem, že peněz není nikdy dost a asi proto má tu reklamu v měsíčníku Naše město zadarmo. Nedávno na vedení města prasklo prazvláštní nakládání s veřejným majetkem za sportovní halou Na Střelnici. Psala o tom i MF Dnes. A hádejte kdo je spolumajitelem onoho objektu?

Stále je ve městě co zlepšovat.

Vložit komentář

3 Komentáře na "Víte, že… peněz není nikdy dost!"


Seřadit:   nejnovější | nejstarší | nejlepší
Jaromír Mičánek
2.1.2017 17:25

Pane Fadrný, jak jsme se před časem neshodli na stanovisku k jinému příspěvku, tentokrát vám dávám zcela za pravdu.
Tohle je prostě ostuda.
Mičánek

Jaromír Mičánek
2.1.2017 19:19
Jen ještě technická. Použil jsem výraz ostuda. Netroufám si posuzovat, zda vaše žádost o vytištění sdělení o existenci přímých přenosů koliduje s promo pana Tauera. Ale v periodiku, které slouží dle Statutu radničního zpravodaje, Článku 2, Tematické zaměření a obsah zpravodaje k : 1.Zpravodaj svým zaměřením a obsahem podává obyvatelům města Svitavy informace o činnosti samosprávy a případně státní správy. ve sloupku Víte že: poskytnout nestandardní rozsah prezentaci podnikatele nad rámec prosté informace, vedené navíc v ichformě (!!!), nelze vnímat jinak, než jako poskytnutí výhody neplacené inzerce. Motivaci neodhaduji, nicméně je to faul na všechny ostatní podnikající subjekty ve městě,… Číst více
Jiří Fadrný
3.1.2017 9:26

ano, žádné nařízení porušeno nebylo, dané problematice občan nerozumí a soubory jsou velké. A ostuda? To se okouká (používají zedníci, když je křivá zeď).

wpDiscuz