Starosta Šimek zase lhal.

Související příspěvky

Na posledním jednání zastupitelstva města Svitavy(1.2.2017) se zastupitel Sedlák(Naše Svitavy) vrátil k říjnovému jednání, kde se řešila jeho stížnost ve věci sloučení prostoru „ze zastupitelských lavic“ v periodiku Naše město. Podrobnosti zde. Předmětem tohoto článku nebude sdělení pana Sedláka, ale následná reakce.

Na konci svého vystoupení pan Sedlák vyzval starostu Šimka, jaké v této věci zaujímá stanovisko. David Šimek prohlásil: „Pro mě signál je rozhodnutí zastupitelstva, které bylo v listopadu, o daném bodu hlasovalo a viděl jste že hlasování ukázalo jaký je další postup. Tím beru záležitost za uzavřenou.

V listopadu nejenom že nebylo žádné jednání zastupitelstva, ale o dané věci se ani jindy nehlasovalo! Což si každý může ověřit projitím zápisů z jednání.

Opozice následně na moji poznámku upozornila, že o dané věci nebylo vůbec hlasováno. Šimek reagoval komicky „nejsem připraven na toto téma„.

To jsou Svitavy v roce 2017. Starosta města lže na veřejném jednání zastupitelstva.

Video zde:

 

Zdroje:

Komentáře

  • Miroslav Sedlák

    V minulých dnech jsem obdržel odpověď, na opětovně směrem k Radě města podanou stížnost, a to s usnesením bez hlasování: … „věc jsme diskutovali na jednání Rady v listopadu minulého roku a byla již vyřešena. Proto je zbytečné se jí dále zabývat“. Podepsáni starosta a místostarosta. Dle mého názoru, tímto věc ani zdaleka nekončí, přibyly pouze další otazníky.

    • Vojtěch Fadrný

      To je jen další střípek do té komické mozaiky. Jak že to říkali všichni na tom zasedání? „Nejsem připraven“…. a proč bychom Vám pane Sedlák měli něco zdůvodňovat, tady někdo něco někomu posledních 25 let zdůvodňuje (Fabrika atd.), sorry jako…

Vložit komentář