Předvolební boj začal i v koalici, Čadílek z ODS napadá Kytýra z ANO. U starosty Šimka mu stejné jednání nevadilo.

Související příspěvky

O víkendu opět dorazí všem obyvatelům města Svitavy do schránek radniční zpravodaj Naše město. V sekci ze „zastupitelských lavic“ se zastupitel za ODS, pan Čadílek pustil do svého koaličního partnera pana Kytýra(radní za ANO). Panu Čadílkovi se nelíbí, že si v červnovém vydání tohoto zpravodaje udělal pan Kytýr jakési PR na svou osobu. Doslova uvádí toto: „Udělat si osobní PR materiál ke komunálním volbám otiskem portrétu a porušit tuto dohodu, tím se netrápí pan poslanec Kytýr.

V minulosti udělal to stejné, ba možná ještě horší, starosta města David Šimek. Konkrétně se tak stalo ve vydání říjen 2016. Tehdy byly za dveřmi krajské volby. Pan starosta si udělal PR na svou osobu a nabádal občany ho volit. Pan Čadílek mlčel. Nikde jsem nezaznamenal, že by ho toto chování naštvalo. Jeho stranický kolega a místostarosta Čížek, tehdy dokonce podepsal prohlášení, že vše bylo v pořádku, viz. https://www.svitavy.cz/userfiles/files/St%C3%AD%C5%BEnost-Sedl%C3%A1k-dohoda-pol.-subjekt%C5%AF.pdf

A tak dnes zástupce ODS útočí na koaličního kolegu z ANO, u starosty mu stejné jednání nevadí. Mimochodem příspěvek pana Kytýra nepřesahuje 1500 znaků.

Příspěvek pana Kytýra, NM červen 2018 str.5:

Reakce pana Čadílka, NM červenec-srpen 2018 str.5:

PR předvolební příspěvek starosty Davida Šimka, NM říjen 2016 str.5:

Zde jasně vidíte to pokrytectví zastupitele Čadílka.