Na Facebooku města Svitavy se mažou komentáře občanů

Související příspěvky

Na oficiální Facebookovém profilu města Svitavy – https://www.facebook.com/svitavyoficialni došlo v minulých dnech k nepěkné věci. Začaly se tam mazat nepohodlné komentáře obyvatel města. Na situaci upozornil pan David Žák. Pojďme se na celou záležitost podívat.

Jedná se o tento příspěvek:

Také jsem tam reagoval a proto mohu potvrdit, že skutečně došlo ke smazání komentářů. Nevím zda si to pamatuji správně, ale pár dnů zpátky zde probíhala diskuze ve smyslu „proč není chodník na konci města ve směru na Poličku vedle male Evropy“. Lide zde psali ať se dotyční optají Lačnováků a udělají třeba demonstraci. Dnes je tato diskuze smazána.

Zamysleme se nyní nad tím, co někoho vedlo k tomu, že celou diskuzi smazal. V Lačnově se před časem povedla nevídaná věc, několik lidí se začalo aktivně zajímat o dění ve městě. Hlasitě se ozvali a najednou se bude v Lačnově stavět chodník. Mám z toho pocit, že někdo na radnici má strach, aby se takto neozvali další obyvatelé.

K Facebookovému profilu města Svitavy má přístup hned několik lidí včetně pana starosty Šimka. Můžeme jen spekulovat kdo to smazal. V každém případě je to obrovská ostuda.