Komentář: Kdo je tady mimo

Související příspěvky

david-simek-0415_galerie-980Před pár dny vyšel ve Svitavském Deníku článek. Starosta Šimek se v něm vyjadřuje k dopisu poslankyně Markéty Adamové – psali jsme zde.

Podle našeho starosty je její apel na vybudování chodníku v Lačnově mimo. Dále je řečeno, že právě poslanci mohou kromě jiného také za to, že se stavba chodníku prodlužuje. „Natož paní poslankyně, která možná pochází ze Svitav, vzpomněla si na to a rozhodně tomu nepomáhá. Navíc tím nesmyslným zákonem 
o pozemních komunikacích, který znemožňuje jakékoliv ukládání sítí do hlavních komunikací,“ dodal starosta.

Tak si to shrneme. To, že v Lačnově nemáme chodník, je podle starosty vlastně chyba poslanců. Neuvěřitelné. Odpovědnost za to, že v Lačnově není chodník, padá jednoznačně na vedení města.

Na diskutuj napsali:

Svitavskej starosta neodpověděl Deníku lakonicky. Odpověděl s příslovečnou frackovitou irionií, jemu vlastní. Spíš měl říct, že to SPMS slibuje Lačnovákům víc jak 15 let a do teď udělali Ho..o . Kdyby Lačnováci nepřišli vloni s transparentama, tak by se nedělo dál nic.

To je pravda. A proč nekritizuje i svý kamarádíčky ve sněmovně. Vždyť je tam i Havíř, ten nescxhvaluje ty zákony.

Mě ještě napadá postava Václava Koukala, narozeného v Litomyšli. Dlouholetý místostarosta, starosta, 2006-2012 senátor, tam m.j. člen podvýboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu. Svitavy stále bez obchvatu, Lačnov stále bez chodníku.