Forezáci vzkazují Svitavákům: Staňte se součástí našich týmů

Související příspěvky

Vzhledem k rologo_forezzšiřování výroby hledáme kolegy na řadu pracovních pozic. Nové spolupracovníky samozřejmě zaškolíme. Zkuste to u nás. Nemůžete ztratit, jen získat. Do Ostrova je to jen 30 min cesty. Podívejte se na www.forez.cz/zamestnani

Chováme se jako lidé z našeho kraje, kterým není lhostejné, jak žijeme nyní, ani jak tady budou žít další generace.

Společnost byla založena v lednu 1996 a z původní menší nástrojárny se za dvacet let rozvinula až do dnešní podoby, kdy zaměstnává Forez více než 600 zaměstnanců v Pardubickém i Olomouckém kraji, ve čtyřech místech – Ostrově u Lanškrouna, Sázavě, Ústí nad Orlicí a Šternberku. Produkce firmy je v současnosti zaměřena na tři hlavní výrobní oblasti: výroba lisovacích nástrojů a forem, výroba kovových výlisků a výroba plastových výlisků. Naší největší konkurenční výhodou jsou naše výrobky v kombinaci kovu a plastu.

Naše firemní vize: rozvíjíme se ve stabilního, regionálně vyhledávaného a globálně působícího zaměstnavatele vychovávajícího týmy odborníků schopné vyvíjet a produkovat komplexní řešení pro naše zákazníky.

Problémům se stavíme čelem

Nečekáme, že se situace s nedostatkem technicky zdatných pracovníků vyřeší sama. Sázíme na mladou generaci. Podporujeme studenty technicky zaměřených oborů formou stipendijních programů, praxe i brigád. Jako aktivní člen Konsorcia zaměstnavatelů Orlicka podporujeme technické vzdělávání, které je předpokladem jistoty zaměstnání a budoucí prosperity regionu, ve kterém žijeme.

To nejcennější, co máme, jsou naši lidé

Za 20 let jsme dokázali zněkolikanásobit počet našich zaměstnanců i výrobních prostor. Společnými silami jsme našli a vybudovali schopné týmy, které nám svou každodenní prací pomáhají rozplést mnohdy velmi složité a zamotané problémy. Našim zaměstnancům poskytujeme zaškolení, poctivou mzdu za poctivou práci, řadu benefitů, zázemí stabilní, prosperující firmy. Nejen prací je člověk živ a proto se setkáváme na vánočních večírcích, plesech, společných zájezdech za kulturou či sportem, setkání seniorů FOREZ. K oblíbeným patří tzv. FOREZIÁDA – velké zábavné odpoledne konané u příležitosti dne dětí.

Naše podpora směřuje tam, kde má smysl

Do základních a středních škol v našem okolí, kterým poskytujeme finanční i hmotné dary, např. stavebnice Voltík I., II. a III., robotické stavebnice na soutěž AMAVET, robotické rameno značky Kuka a další učební pomůcky. Pro studenty máme FOREZ program stipendií.

Tisková zpráva