David začal kampaň v plné palbě

Související příspěvky

Za měsíc nás čekají krajské volby a náš starosta David zahájil na Facebooku „suprtrupr“ kampaň. Od konce srpna se na jeho profilu objevují příspěvky jak je to ve Svitavách a okolí bezvadné. Celé je to strašně legrační. Tyto příspěvky jsou veřejné a to načasování působí strašně uměle. Je vidět, že na Facebookovém profilu pana Davida se nespí a pracuje. Zkrátka, dřív se takto chovat nemohl. Volby jsou totiž až za měsíc.

Všimněte si, že velmi podobným způsobem si svůj profil zkrášlují i ostatní kandidáti za Koalici pro Pardubický kraj. Kluci a holky od lidovců měli na konci června setkání ve Vysokém Mýtě. Sranda je když kouknete na fotky. Markeťáci jim valí do hlavy jak používat sociální sítě. No a měsíc před volbama začne David tapetovat Facebook jak je to tady boží.

phoca_thumb_l_setkn_kandidt_28-6-3phoca_thumb_l_setkn_kandidt_28-6-23

A hlavně ho zvolte, protože je přece slušnej kluk. Arogantně se pan David zachoval třeba k poslankyni Markétě Adamové – viz. článek v Deníku. Vzpomínáte na březnové schvalování rozpočtu, kdy neprávem umlčel pana Zelinku?

Lidovci jsou vůbec taková zvláštní sorta lidí bez názoru.

Podívejte se co řekl pan David ve věci přijatého usnesení ohledně chodníku v Lačnově:

Stejný pan David si letos nechal udělat jazykový výklad usnesení, aby se v roce 2016 stavět nemuselo. Zkuste si někdy do Googlu zadat výraz „lidovci otočili“.

Až Vám přijde domů dopis s doporučením koho máte volit, tak vybírejte takové kandidáty, kteří se chovají konzistentně po celé volební období. Nevěřte těm, kteří měsíc před volbami začnou slibovat a potom je Váš názor nezajímá.

Zdroj fotografií: Web Koalice pro Pardubický kraj