Bezva finta

Související příspěvky

Na prosincovém jednání zastupitelstva, došlo od vedení města k zajímavému kroku. Na programu jednání nebyl obvyklý bod „Různé“. To je totiž jeden z mála bodů, kdy zastupitelé a občané mohou sdělit nějakou připomínku mimo pevné body jednání. Při schvalování programu jednání, si ale nikdo nevšiml, že tento bod na programu není. Zasedání probíhalo bez přestávky(téměř 3 hodiny) a úplně na konci došlo k překvapení, že „Různé“ není v programu.

Mimochodem bod „Různé“ byl zatím na všech řádných jednání, kterých jsem se zúčastnil.

Proč k této situaci došlo? Z taktického hlediska se jednalo o skvělý manévr, jak nedat názorovým oponentům příležitost diskutovat.

Podíváme-li se na to ale z druhé strany, tak zjistíme smutnou skutečnost. Všimli jste si, že když pan starosta Šimek dostane nějakou konkrétní otázku, kde lze očekávat jasnou odpověď ANO/NE či jasné stanovisko, tak to začne okecávat a neodpoví Vám na ten dotaz? On se snaží vytvářet dojem, že město Svitavy pod jeho vedením nechybuje, natož pak on sám. Všichni vědí, že to je blbost a je jen otázka času, kdy si to uvědomí víc lidí.

Mrkněte třeba na Facebook vládnoucí SPMS a položte tam dotaz na tělo, neodpoví Vám.

Dalo se předpokládat, že v části „Různé“ bude muset pan starosta Šimek opět leccos vysvětlovat. Jenže on nechce(nebo to neumí). Je smutné, že máme tak slabého starostu.

Snad to vyjde příště.

Vložit komentář

Buďte první kdo napíše komentář


wpDiscuz